سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

امور مشتریان:
02146811043 - 02146804982

قیمت و خرید انواع سه نظام

مقایسه،مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سه نظام دستگاه تراش و آچاری

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

برای انتخاب سه نظام بخوانید :

سه نظام انواع بسیار گوناگونی دارد. هر سه نظامی کاربرد و قیمت و دلایل خرید خاص خود را داراست. بنابر این لازم است که ابتدا انتخاب کنیم دقیقا چه نوع سه نظامی می خواهیم.

سه نظام دستگاه تراش :

کاربرد سه نظام دستگاه تراش کاملا از اسم آن مشخص است. سه نظام دستگاه تراش یا سه نظام تراشکاری برای دستگاه های تراشکاری استفاده می شود. برند های شناخته شده این سه نظام ها لنگر نشان و کره نشان هستند . سانو به عنوان یک سه نظام دستگاه تراش خوش قیمت چند گاهی ست در بازار ایران شناخته شده است. برای انتخاب و خرید این محصول از منوی دسته ها، دسته سه نظام دستگاه تراش را انتخاب کنید.

سه نظام کوچک :

سه نظام کوچک طبیعتا قیمت کمتری نیز دارد. سه نظام های آچاری و اتومات از این دسته سه نظام های هستند. برای انتخاب آنها در منوی دسته ، دسته های جداگانه ای ایجاد شده است . اینگونه سه نظام های معمولا برای وسایل برقی دستی و کوچک تر ساخته می شوند.از آن دسته می توان به سه نظام دریل شارژی و دریل دستی اشاره کرد.

سه نظام دریل :

سه نظام دریل می تواند سه نظام آچاری یا سه نظام اتومات باشد. این سه نظام ها معمولا برای دریل های دستی قابل استفاده هستند. سه نظام های دریل کونیک یا نه پیچ هستند.برای مشاهده محصولات سه نظام دریل و قیمت آنها به دسته سه نظام دریل آچاری یا سه نظام اتومات مراجعه کنید.

نمایش بیشتر