02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

خرید انواع ماسک نانو پاک

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع ماسک نانو پاک

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

ماسک نانوپاک

نانو پاک برند تجاری شرکت نانو تار پاک است. این مجموعه به عنوان یک شرکت دانش بنیان از سال 1388 تاسیس شده است. این شرکت کار خود را با تحقیق و توسعه ماسک های تنفسی با فیلتراسیون بالا و استفاده از نانو تکنولوژی در این زمینه آغاز کرد.

نانو پاک موفق شد تکنولوژی تولید نانو الیاف را بومی سازی کند . تولید نانو الیاف با کیفیت در این مجموعه منجر به تولید ماسک نانو الیاف در استاندارد های N99 و FFP3 در سال 1394 شد. لازم به ذکر است که تا پیش از این تنها ماسک های N95 و FFP2 در کشور تولید می شد. نانو پاک تا کنون موفق شده تآییدیه های بسیار معتبری برای ماسک نانو پاک دریافت کند .

از مهم ترین این تآییدیه های می توان به آزمایشگاه معتبر نلسون امریکا ، سازمان انرژی اتمی ایران ، اداره کل تجهیزات پزشکی و مجوز وزارت کار اشاره کرد. نانو پاک با شعار ((ریه های خود را بیمه کنید )) بیش از یک دهه است که به صورت کاملا تخصصی بر روی تولید ماسک با کیفیت تمرکز کرده. و در این مسیر با تولید محصولات متنوع برای مصارف عمومی ، درمانی و صنعتی برندی شناخته شده در بازار ماسک ایران است.

لایه نانو الیاف در ماسک نانوپاک :

لایه نانو الیاف یک لایه فیلتر تکمیلی است . برای درک بهتر آن باید در نظر داشته باشیم که ماسک های فیلتر دار از لایه های مختلفی تشکیل می شوند. لایه های بیرونی برای ذرات درشت تر و لایه های داخلی برای فیلتر کردن ذرات ریز تر استفاده می شوند. در ماسک نانو یک لایه نانو الیاف در بین لایه های میانی قرار می گیرد. این لایه می تواند ذرات بسیار ریز را فیلتر کند. در حقیقت منافذ این لایه به حدی ریز است که تنها ذرات در حد نانو متر از آن عبور می کنند. بنابراین قوی ترین لایه فیلتری برای ماسک است . دقیقا به همین دلیل ، ماسک نانو را نسل جدید ماسک های تنفسی می نامند.

تفاوت ماسک N95 و N99 :

ماسک N95 اشکال مختلفی مثل ماسک های کاسه ای و یا تاشو تولید می شود و غالبا سوپاپ دار است. ساده ترین توضیح برای این نوع ماسک این است که ماسک N95 می تواند نود و پنج درصد آلودگی ها را فیلتر کند. البته این جمله دقیقا تعریف این استاندارد نیست اما تا حد بسیار زیادی درست است.

اما ماسک N99 چیست؟

ماسک N99 در واقع ارتقاع یافته ماسک N95 است . یعنی ماسک N99 تقریبا 99 % آلاینده های را فیلتر می کند. برای این منظور نیاز به تکنولوژی های پیشرفته ای چون نانو الیاف است. تفاوت های ماسک های N95 و N99 بیشتر از این هاست اما ما در اینجا سعی بر با کردن بیش از حد موضوع نداریم. به عبارت ساده می توان گفت ماسک N99 حفاظت بیشتری به خصوص در برابر ریز ذراتی چون باکتری ها و ویروس های ایجاد می کند. این روز ها که با کرونا درگیر هستیم خوب است بدانیم که N99 در برابر ویروس کرونا کارایی بیشتری نسبت به ماسک N95 دارد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید ماسک ایمنی و ماسک کار و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

نمایش بیشتر