02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

دستکش چرم - کف سیرابی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

دستکش چرمی و کف سیرابی

استفاده از ابزارهای ایمنی در هنگام کار در محیط های صنعتی بسیار مهم است. در محیط کاری ایمنی واژه ای بسیار مهم به شمار می رود. برای رعایت نکات ایمنی و جلوگیری از حوادث پیش بینی نشده می توان از تجهیزات ایمنی گوناگونی استفاده کرد. تجهیزات ایمنی انواع و اقسام متفاوتی را شامل می‌ شوند نظیر لباس کار ، کفش ایمنی ، کلاه ایمنی، عینک محافظتی و دستکش کار. یکی از مهمترین ابزار ایمنی دستکش است. یکی از موارد مهم ایمنی انتخاب دستکش مناسب است. به عنوان مثال باید دستکشی را انتخاب کرد که از تسلط و دقت شما در حین کار نکاهد و موجب محدود شدن فعالیت شما نشود. یکی دیگر از موارد مهمی که باید در انتخاب دستکش مناسب مد نظر قرار دهید و بدان توجه نمایید، جنس و کیفیت دستکش است که باعث تعریق دست شما یا بروز حساسیت پوستی نشود. دستکش ایمنی در دسته های مختلفی یافت می شود از جمله دستکش ایمنی آتش نشانی، دستکش ایمنی ضد برش، دستکش کار لاستیکی، دستکش کار چرمی، دستکش کار سیرابی و غیره.

دستکش کار چرمی

دستکش های ایمنی از جنس ها و طرح های مختلفی ساخته و تولید می شوند. یکی از عمومی ترین دسته های دستکش ایمنی، دستکش ایمنی چرم است. بعضی از شایع ترین شغل هایی که نیاز به حفاظت دست دارند نظیر مشاغل صنعتی، ساختمانی و کارهای دیگر هستند. به طور کلی، دستکش هایی که به سمت چنین وظایفی هدایت می شوند، از مواد چرمی ساخته شده است.

در حالی که چرم محافظ همه جانبه و قابلیت جذب دارد. مهم‌ ترین استفاده‌ دستکش کار چرمی، جوشکاری و کارهای ساختمانی است. از دیگر مواردی که در آن‌ها از دستکش کار چرمی استفاده می‌ کنند می‌ توان به تراشکاری، باغبانی، تأسیسات ساختمانی و نجاری اشاره کرد. با خرید دستکش ایمنی چرمی در مواقع جوشکاری و کارهای ساختمانی بسیاری از آسیب های وارده به دست کاهش می یابد.

ویژگی دستکش کار چرمی

  • دستکش چرمی مقاومت و دوام بالایی در برابر پارگی و فرسودگی دارد.
  • با استفاده از این نوع دستکش، تهویه هوا در دست ها امکان پذیر خواهد شد و از تعریق دست در دستکش جلوگیری می کند.
  • جنس این نوع دستکش ها از چرم ساخته شده که موجب می شود دستکش نسوزد و آتش نمی گیرد.
  • برخی از این نوع دستکش ها منعطف بوده و می توان به راحتی با آن کار کرد.
  • برخی از آن ها دارای وزن زیاد و برخی دیگر از این نوع وزن مناسب و سبکی دارند.

کاربرد دستکش کار چرمی

  • در صنایع ساختمان سازی و امور عمرانی استفاده می شود.
  • در حوزه جوشکاری و تراشکاری از این نوع دستکش ها استفاده زیادی می شود.
  • در تاسیسات ساختمانی از قبیل لوله کشی آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • در امور باغبانی و نجاری هم استفاده های زیادی از دستکش کار چرمی می شود.

دستکش کار سیرابی

دستکش کار سیرابی شبیه به بقیه دستکش های ایمنی است با این تفاوت که در کف این نوع از دستکش ها شیارهایی وجود دارد که برای گرفتن اجسام لغزنده در دست بسیار کاربردی بوده و در مشاغل زیادی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این دستکش ها از کتان مرغوب تولید می شوند که کف آن ها دارای روکشی از جنس لاتکس و کتان است.

به همین جهت گزینه ی مناسبی برای حفاظت از دستان در فعالیت های صنعتی سبک نظیر کارهای ساختمانی، باغبانی، کار با اجسام برنده و حمل و نقل می باشد. لاتکس نوعی لاستیک طبیعی است که از خاصیت ارتجاعی بالایی برخوردار است. که باعث می شود به راحتی دچار پارگی نشود و مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید دستکش چرمی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

نمایش بیشتر