02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

دستکش لاستیکی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

معرفی کامل دستکش لاستیکی

به منظور انجام کار در مشاغل صنعتی و کارگاهی و هر گونه فعالیت سنگین یکی از موارد مهم و قابل توجه رعایت نکات ایمنی است. تک تک اعضای بدن نیاز به مراقبت دارند. دست ها بیشترین کارایی را در انجام فعالیت ها برای ما خواهند داشت. برای محافظت از دست ها راهکارهای مختلفی وجود دارد. به منظور رعایت ایمنی دست باید از دستکش استفاده کرد.

دستکش ها از جمله مهمترین ابزارهای ایمنی در تمامی زمینه ها هستند چرا که دست ها در تمامی مشاغل نزدیکترین عضو از بدن بوده که در معرض خطرات ناشی از ابزار برنده، مواد شیمیایی و غیره قرار دارند. از این رو استفاده از دستکش ایمنی بسیار مهم بوده و می تواند باعث جلوگیری از این خطرات شود. دستکش ها دارای تنوع بی شماری هستند که انتخاب گزینه مناسب برای افراد بسیار سخت خواهد بود.

انواع دستکش ها

دستکش ها، از جنس ها و طرح های گوناگونی ساخته می شوند که هر کدام کارایی و کاربردی خاص دارند که برای هر حرفه ای می توان متریال مناسب به آن را انتخاب کرد. دستکش هایی که از ضخامت بیشتری برخوردارند اغلب برای مشاغل سنگین از جمله کارکنان معدن، انجام جوشکاری و شغل های از این دست استفاده می شوند.

دستکش هایی که ضخامت کمتری دارند معمولأ برای حرفه های سبک تر نظیر کارکنان رستوران ها و آشپزخانه ها، پزشکان و مشاغلی از این دست استفاده می شوند. از مباحث گفته شده نتیجه گیری می شود که برای هر حوزه و نوع فعالیت می توان دستکشی انتخاب کرد که با آن سازگار بوده و در شغل و کار ما خللی وارد نکند.

دستکش های لاستیکی

دستکش لاستیکی نمونه ای ساده و کاربردی از انواع دستکش ها به حساب می آید. دستکش های لاستیکی در صنعت بسیار پرکاربرد هستند. دستکش های لاستیکی صنعتی برای محافظت از دست ها در برابر سایش بسیار مناسب می باشند. به دلیل داشتن مواد لاستیکی، نرم و با دوام بسیار خوش دست به حساب می آیند. ضمنأ به دلیل استفاده از الیاف به کار برده در ساختار آن ها آب نمی تواند به دورن دستکش لاستیکی نفوذ کند. همچنین در برابر روغن ها و چربی ها مقاوم هستند.

از این دستکش ها در صنعت کشاورزی، کارخانه ها، ساختمان سازی، باغبانی، مشاغل خدماتی و غیره استفاده های فراوانی می شود. از دستکش های لاستیکی فراوان در منازل استفاده می شود. عموم مردم برای شستن ظروف، پاک کردن سطوح و به طور کلی هر آنچه که در خانه قابل شست و شو باشد برای محافظت از دستان در حین کار از دستکش لاستیکی استفاده می کنند.

جنس دستکش های لاستیکی

به طور معمول دستکش لاستیکی از لاستیک طبیعی یا مصنوعی ساخته می شود. مواد سازنده اغلب دستکش های لاستیکی لاتکس طبیعی است. هدف اصلی این گونه دستکش ها محافظت از دست ها به خصوص پوست دست در مقابل مواد شیمیایی و شوینده های مختلف است.

هر چند در برابر اجسام مختلف می تواند از دست ها محافظت کند. اما این مقدار محافظت در مقابل دستکش های ایمنی بسیار پایین تر است. وقتی از این دستکش ها استفاده می کنید درجه حرارت آب گرم می تواند بالا باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید دستکش لاستیکی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

نمایش بیشتر